Desky s klipem

Desky s klipem

39,00 Kč s DPH
Desky formátu A4 s vysouvacím klipem. Vyrobeny z PVC fólie s antireflexním povrchem. Přední strana transparentní, zadní barevná. Mechanismus vysouvacího klipu umožňuje zakládání neperforovaných dokumentů, kapacita 3 mm.
Doporučujeme

Desky ProfiClip

39,00 Kč s DPH
Praktické složky ze silného polypropylenu formátu A4. Slouží pro rychlé uložení dokumentů bez děrování nebo euroobalů. Boční klip jednoduše pootočíte, vložíte dokument a klip vrátíte do původní polohy. Kapacita: 1 - 30 listů.

Swingclip

33,00 Kč s DPH
K prezentaci nabídek, dokumentů atd. Průhledný polypropylen, barevný klip. Jednoduché a rychlé zakládání dokumentů. Pro 1-30 listů A4.

Duraquick

21,40 Kč s DPH
Desky se stabilní sponou ze speciálního plastu, průhlednou přední a barevnou zadní stranou, ve formátu A4. Vhodné pro archivaci a prezentaci neděrovaných dokumentů. Kapacita 1 - 30 listů.

Duraclip

35,00 Kč s DPH
K prezentaci nabídek, dokumentů atd. Průhledná přední strana. Jednoduché a rychlé zakládání dokumentů formátu A4.

Desky s klipem ColorClip Magic

76,00 Kč s DPH
Průhledné plastové desky A4 s klipem pro snadné zakládání neperforovaných dokumentů formátu A4. Stačí jen pootočit klipem, vložit dokumenty a otočením klipu zpět dokumenty uchytit.

Duraswing 2290

45,00 Kč s DPH

Desky s klipem z transparentní polypropylenové folie. Kvalitní plastový postranní klip. K archivaci dokumentů bez použití děrování či sešívání. Pro 1 – 30 listů formátu A4. Šedá barva.

Desky s klipem Leitz WOW

69,00 Kč s DPH
Velmi odolné PP desky s klipem Leitz ColorClip ve svěžích WOW barvách dvoubarevnýcm efektem. Ideální pro přenos nebo prezentaci Vašich dokumentů.

3. 10. 2022